سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۱۱ بهمن , ۱۴۰۱ | ۰۰:۰۵:۲۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵ ،‌ ۰۱:۰۵
۰۵ دی ۱۳۹۴در ۱:۰۰ ب.ظ تعداد بازدید: 1,276 بازدید کد خبر:4840 ایمیل خبر ایمیل خبر چاپ خبر چاپ خبر

اردبیل مقام نخست «زشت و زیبای شهر» را كسب كرد

0

آتا آنلاین: مسئول هنرهای تجسمی حوزه هنری استان اردبیل مقام نخست رقابت بین‌المللی عكاسی با موضوع معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد كرمان را از آن خود كرد. به گزارش آتا، رقابت بین المللی عكاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد كرمان با عنوان «زشت و زیبای شهر» توسط ...

آتا آنلاین: مسئول هنرهای تجسمی حوزه هنری استان اردبیل مقام نخست رقابت بین‌المللی عكاسی با موضوع معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد كرمان را از آن خود كرد.

به گزارش آتا، رقابت بین المللی عكاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد كرمان با عنوان «زشت و زیبای شهر» توسط انجمن علمی هنر، معماری و شهرسازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد كرمان در سه محور (سیمای شهری، پاكیزگی شهری و مبلمان شهری) برگزار می شود.

با نظر هیئت داوران این رقابت بین المللی متشكل از آژنگ بقایی، محمد خضری، حامد انوشه و فرزین رئیس‌زاده اثر رحمان مجرد، عكاس و مسئول هنرهای تجسمی حوزه هنری استان اردبیل حائز رتبه نخست این رویداد هنری شد.

هیئت داوران برای نمایشگاه این مسابقه، ۲۰۰ اثر از ۸۰ عكاس شركت كننده داخلی و خارجی را برگزیده‌اند كه ۳ اثر از ایالت های شیكاگو و میلواكی آمریكا و ۴ اثر از هنرمندان كشور سوئیس در میان این آثار به چشم می خورد.

آثار به صورت نمایشگاه در دانشكده هنر، معماری و شهرسازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد كرمان از روز شنبه ۲۸ آذرماه ۱۳۹۴ به نمایش در آمده است.

نظرسنجی

    به نظر شما علت اصلی کم شدن گرایش مردم به کتاب و کتابخوانی چیست ؟

    نتایج نظرسنجی

    Loading ... Loading ...
به روایت تصویر
چند رسانه ای
پیشخوان روزنامه ها