سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۱ | ۰۰:۱۴:۱۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵ ،‌ ۰۱:۰۵
۰۶ دی ۱۳۹۴در ۳:۴۹ ب.ظ تعداد بازدید: 1,115 بازدید کد خبر:4850 ایمیل خبر ایمیل خبر چاپ خبر چاپ خبر

اعلام نتایج رقابت ووشوی بانوان آذربایجان شرقی انتخابی کشور

0

آتا آنلاین: رئیس هیئت ووشوی استان آذربایجان شرقی گفت: مسابقات ووشوی انتخابی( ساندا بانوان) استان آذربایجان شرقی رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور 53 نفر از شهرستان های استان به میزبانی تبریز در خانه ووشو استان جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کشور برگزار گردید. به ...

آتا آنلاین: رئیس هیئت ووشوی استان آذربایجان شرقی گفت: مسابقات ووشوی انتخابی( ساندا بانوان) استان آذربایجان شرقی رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۵۳ نفر از شهرستان های استان به میزبانی تبریز در خانه ووشو استان جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کشور برگزار گردید.
به گزارش آتا، عبدالعلی ابراهمی ادامه داد: در این مسابقات تبریز با ۷ طلا، ۴ نقره و ۳ برنز مقام اول، شبستر با ۳ طلا، ۴ نقره و ۵ برنز مقام دوم و شهرستان مرند با یک طلا، یک نقره و ۵ برنز مقام سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.
وی افزود: الناز قلی زاده، رعنا نامدار، محدثه روحی، سارا نافع ، آزیتا زمردی، وحیده فرساد و فرشته خلیق از تبریز، راضیه هوشنگ، شیرین رضایی، آیسان سلیمی از شبستر و فاطمه قربانزاده از مرند مدال طلای این مسابقات را از آن خود کردند.
وی همچنین اضافه نمود: معصومه عبدلی، سپیده قدیری، زهرا کریمی، مریم محمدی مهر از تبریز، سیما فولادی، مریم زمانی، زهرا وفا جو و فاطمه دنیاخواه از شبستر، آرزو حسین زاده از مرند و هاجر نایی از مراغه مدال نقره این مسابقات را کسب کردند.
ابراهمی اظهار داشت: سمانه با فهمی، رعنا صدقی، فرشته دریایی از تبریز، زهرا خمسه، معصومه داغ لویی، آذر حاج اوغلی، مریم میانداری و زهرا اولاد حسینی از شبستر، پریسا اعقابی، عطیه غفاری زاده، طاهره نجفی، سمیه جانی و ناهید قنبرزاده از مرند مدال برنز این مسابقات را از آن خود کردند.
وی ادامه داد: بانوان ووشوکار شرکت کننده در این مسابقات در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با یکدیگر رقابت می کنند.
رئیس هیئت ووشوی استان آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: افراد برتر این مسابقات به عنوان تیم ووشوی بانوان آذربایجان شرقی برای شرکت در رقابت های قهرمانی کشور انتخاب می شوند.
ابراهیمی گفت: مسابقات ووشوی قهرمانی بانوان کشور و انتخابی تیم ملی جوانان در تهران و بزرگسالان بهمن امسال در قم برگزار می شود.

نظرسنجی

    به نظر شما علت اصلی کم شدن گرایش مردم به کتاب و کتابخوانی چیست ؟

    نتایج نظرسنجی

    Loading ... Loading ...
به روایت تصویر
چند رسانه ای
پیشخوان روزنامه ها