سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۱۱ بهمن , ۱۴۰۱ | ۰۱:۲۸:۲۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵ ،‌ ۰۱:۰۵
۰۹ دی ۱۳۹۴در ۹:۴۱ ق.ظ تعداد بازدید: 1,227 بازدید کد خبر:4852 ایمیل خبر ایمیل خبر چاپ خبر چاپ خبر

ثبت نام جشنواره سراسری « ترنم آسمانی » آغاز شد

0

آتا آنلاین: مسئول دبیرخانه جشنواره سراسری « ترنم آسمانی » از آغاز ثبت نام و ارسال آثار برای شرکت در اولین دوره جشنواره سراسری « ترنم آسمانی » خبر داد. به گزارش آتا، سیدمحمدحسین بلاغی، با اعلام این خبر افزود: ثبت نام در سه بخش اجرای ...

logoآتا آنلاین: مسئول دبیرخانه جشنواره سراسری « ترنم آسمانی » از آغاز ثبت نام و ارسال آثار برای شرکت در اولین دوره جشنواره سراسری « ترنم آسمانی » خبر داد.
به گزارش آتا، سیدمحمدحسین بلاغی، با اعلام این خبر افزود: ثبت نام در سه بخش اجرای زنده، تولیدات استودیویی و ابتهال صورت می گیرد که بخش زنده شامل اجرای همخوانی قرآن کریم و اجرای تواشیح و مدیحه سرایی و بخش تولیدات شامل تولیدات استودیویی آکاپلا، تولیدات استودیویی موسیقایی و تولیدات استودیویی سایر زبان ها می باشد.
وی با بیان اینکه ثبت نام و ارسال آثار باید طبق ضوابط عمومی و اختصاصی هربخش صورت گیرد، خاطرنشان ساخت: در برخی از بخش ها ارسال آثار به صورت اینترنتی بوده و دربخش های زنده ارسال آثار به صورت پستی خواهدبود.
بلاغی با بیان اینکه شرکت کنندگان باید همزمان با ثبت نام در سایت و ارسال آثار ، متن و ترجمه آثار را نیز ارسال نمایند، افزود: مهلت ارسال آثار تا پایان دی ماه سال جاری است و علاقمندان برای ثبت نام، ارسال آثار و کسب اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی www.TarannomeAsemani.ir مراجعه نمایند.
لازم بذکراست اولین دوره جشنواره سراسری « ترنم آسمانی » با یادبود گرامیداشت مهاجرین الی الله گروه تواشیح باقرالعلوم (ع) آبادان و به همت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و موسسه فرهنگی قرآن و عترت طارق تبریز برگزار می گردد.
گفتنی است، شرکت در این جشنواره برای عموم آزاد است.

نظرسنجی

    به نظر شما علت اصلی کم شدن گرایش مردم به کتاب و کتابخوانی چیست ؟

    نتایج نظرسنجی

    Loading ... Loading ...
به روایت تصویر
چند رسانه ای
پیشخوان روزنامه ها