سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱ | ۲۳:۱۱:۱۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵ ،‌ ۰۱:۰۵
۳۰ آذر ۱۳۹۴در ۳:۴۸ ب.ظ تعداد بازدید: 1,097 بازدید کد خبر:4822 ایمیل خبر ایمیل خبر چاپ خبر چاپ خبر

درخشش هنرمندان تبریزی در کنگره جهانی اقتدار

0

رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی عنوان کرد:

آتا آنلاین: رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی از موفقیت و مقام آوری هنرمندان حوزه هنری استان در کنگره جهانی اقتدار با محوریت سردار شهید حسن تهرانی مقدم خبر داد. به گزارش آتا؛ حسن میلانی با اعلام این خبر گفت: در بخش خاطره کنگره جهانی اقتدار ...

آتا آنلاین: رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی از موفقیت و مقام آوری هنرمندان حوزه هنری استان در کنگره جهانی اقتدار با محوریت سردار شهید حسن تهرانی مقدم خبر داد.
به گزارش آتا؛ حسن میلانی با اعلام این خبر گفت: در بخش خاطره کنگره جهانی اقتدار آقایان رضا قلی زاده و داود خدایی به ترتیب مقام های اول و سوم را از آن خود کردند.
وی همچنین اضافه نمود: در بخش کاریکاتور نیز جابر اسدی، کاریکاتوریست جوان تبریزی توانست مقام اول این کنگره را از آن خود نماید.
میلانی ادامه داد: کنگره جهانی اقتدار در دو بخش علمی و هنری هم به تبیین مفهوم اقتدار و هم به تشریح اقدامات و ویژگی‌های فردی شهید تهرانی‌مقدم و یاران ایشان می‌پردازد.
وی با بیان اینکه موضوعات این کنگره شامل مباحث علمی و فناوری، دفاعی و بازدارندگی، مدیریتی، امور اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، سبک مدیریتی و ابعاد شخصیتی شهید تهرانی‌مقدم بود، گفت: در بخش فرهنگی هنرمندان حوزه هنری استان توانستند رتبه های برتر این کنگره را از آن خود نمایند.
میلانی افزود: بخش هنری این کنگره در رشته های عکس، پوستر، کاریکاتور، شعر، دلنوشته، خاطره، فیلم، مستند و نماهنگ برگزار گردید.

نظرسنجی

    به نظر شما علت اصلی کم شدن گرایش مردم به کتاب و کتابخوانی چیست ؟

    نتایج نظرسنجی

    Loading ... Loading ...
به روایت تصویر
چند رسانه ای
پیشخوان روزنامه ها