سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۱ فروردین , ۱۴۰۲ | ۰۸:۲۸:۱۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵ ،‌ ۰۱:۰۵
۱۳ دی ۱۳۹۴در ۱۱:۳۲ ق.ظ تعداد بازدید: 1,245 بازدید کد خبر:4864 ایمیل خبر ایمیل خبر چاپ خبر چاپ خبر

شهید «آیت‌الله نمر» نام تقاطع غیرهمسطح آخونی

0

شهردار تبریز خبر داد:

آتا آنلاین: شهردار تبریز از نامگذاری تقاطع غیرهمسطح آخونی به نام مجاهد شهید، آیت‌الله نمر خبر داد. به گزارش آتا، صادق نجفی با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: دولت آل سعود، به گمان خودش با حذف آیت آلله نمر، می‌تواند حیات سیاسی و اجتماعی خودش را ...

آتا آنلاین: شهردار تبریز از نامگذاری تقاطع غیرهمسطح آخونی به نام مجاهد شهید، آیت‌الله نمر خبر داد.
به گزارش آتا، صادق نجفی با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: دولت آل سعود، به گمان خودش با حذف آیت آلله نمر، می‌تواند حیات سیاسی و اجتماعی خودش را تقویت کند، این در صورتی است که خون آن مجاهد شریف، پیام آگاهی و شور و شعور، به ملت‌های آزادی‌خواه و موحد است.

وی افزود: تقاطع غیرهمسطح آخونی در تبریز به نام نامی این شهید بزرگوار متبرک خواهد شد تا نماد پیغام جاودان آزادی و اعتقاد آیت‌الله نمر، در نخستین پایتخت جهان تشیع، باشد.

نجفی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: رویکرد تاسف‌باری که رژیم آل سعود در ماه‌های اخیر در پیش گرفته، نتیجه‌ای جز تباهی نخواهد داشت.

شهردار تبریز با محکومیت اعدام شهید آیت‌الله نمر، تصریح کرد: امروز ملت‌های آزادی‌خواه و به خصوص جوانان بیدار، به مرحله‌ای از نبوغ و بلوغ دست‌ یافته‌اند که می‌توانند چشم‌انداز سیاسی و اجتماعی منطقه را بدون حضور قدرت‌های بیگانه، رقم زنند.

نظرسنجی

    به نظر شما علت اصلی کم شدن گرایش مردم به کتاب و کتابخوانی چیست ؟

    نتایج نظرسنجی

    Loading ... Loading ...
به روایت تصویر
چند رسانه ای
پیشخوان روزنامه ها