سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۱ فروردین , ۱۴۰۲ | ۰۸:۱۴:۳۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵ ،‌ ۰۱:۰۵
۰۹ دی ۱۳۹۴در ۹:۴۳ ق.ظ تعداد بازدید: 1,074 بازدید کد خبر:4855 ایمیل خبر ایمیل خبر چاپ خبر چاپ خبر

« قافله عشق» منتشر شد

0

مجموعه عکس پیاده روی اربعین حسینی

آتا آنلاین: مجموعه آثار عکاسی مصطفی کریمی از پیاده روی اربعین حسینی با عنوان « قافله عشق» توسط حوزه هنری استان آذربایجان شرقی منتشر شد. به گزارش آتا، معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان با اعلام این خبر گفت: حرکت میلیونی عاشقان ابا عبدالله الحسین (ع) ...

آتا آنلاین: مجموعه آثار عکاسی مصطفی کریمی از پیاده روی اربعین حسینی با عنوان « قافله عشق» توسط حوزه هنری استان آذربایجان شرقی منتشر شد.
به گزارش آتا، معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان با اعلام این خبر گفت: حرکت میلیونی عاشقان ابا عبدالله الحسین (ع) در روز اربعین به عنوان بزرگترین اجتماع جهان حاوی زوایای پنهان و آشکاری است که متاسفانه تا کنون آنچنان که باید و شاید به آن پرداخت نشده است.
جواد کریم نژاد با بیان اینکه قافله هنر از قافله عشق جا مانده است، گفت: به نظر می رسد که گویا نمودن این حماسه عظیم و عشق و شوری که در دل میلیون ها زن و مرد و کودک و جوان هست و نیز دستهایی که در طول مسیر برای لبیک حسین(ع) بالا می روند و پاهایی که تمرین حرکت در صراط مستقیم می کنند، تنها و تنها از زاویه هنر میسور است.
وی ادامه داد: مجموعه عکس قافله عشق از دریچه دوربین عکاس، پنجره ای به این عشق ورزی در قالب هنر است.
گفتنی است، کریمی با تحصیلات کارشناسی مدیریت فرهنگی و داشتن سوابق مختلف در زمینه فعالیت های فرهنگی علاقه‌مندی خود را در رشته عکاسی به خوبی نشان داده تا جایی که مدرک تخصصی خود را در حوزه عکاسی از خانه عکاسان ایران اخذ کرد و تاکنون عکاس های وی در نمایشگاه های مختلف گروهی و انفرادی به نمایش درآمده است و هم اکنون وی کارمند حوزه هنری مرکز می باشد.

نظرسنجی

    به نظر شما علت اصلی کم شدن گرایش مردم به کتاب و کتابخوانی چیست ؟

    نتایج نظرسنجی

    Loading ... Loading ...
به روایت تصویر
چند رسانه ای
پیشخوان روزنامه ها