سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱ | ۲۳:۲۴:۳۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵ ،‌ ۰۱:۰۵
۰۲ دی ۱۳۹۴در ۲:۱۶ ب.ظ تعداد بازدید: 921 بازدید کد خبر:4834 ایمیل خبر ایمیل خبر چاپ خبر چاپ خبر

مسابقات انتخابی تیم ووشوی بانوان آذربایجان شرقی برگزار می شود

0

رئیس هیئت ووشوی استان:

آتا آنلاین: رئیس هیئت ووشوی آذربایجان شرقی از برگزاری مسابقات ووشوی بانوان برای انتخاب تیم استان خبر داد. به گزارش آتا، عبدالعلی ابراهیمی پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: رقابت های ووشوی بانوان آذربایجان شرقی انتخابی تیم این استان برای حضور در مسابقات قهرمانی ...

آتا آنلاین: رئیس هیئت ووشوی آذربایجان شرقی از برگزاری مسابقات ووشوی بانوان برای انتخاب تیم استان خبر داد.

به گزارش آتا، عبدالعلی ابراهیمی پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: رقابت های ووشوی بانوان آذربایجان شرقی انتخابی تیم این استان برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور صبح چهارم دی سال جاری برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: رقابت ووشوی بانوان آذربایجان شرقی انتخابی کشور در وزن های مختلف و در رده های سنی جوانان و بزرگسالان در محل خانه ووشوی استان برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت ووشوی آذربایجان شرقی خاطر نشان شد: در این دوره از رقابت ها تعدادی از بانوان ووشوکار از شهرستان های مختلف استان حضور دارند و شرکت کنندگان در این مسابقات در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با یکدیگر رقابت می کنند.

ابراهیمی در پایان خاطر نشان شد: افراد برتر این مسابقات به عنوان تیم ووشوی بانوان آذربایجان شرقی برای شرکت در رقابت های قهرمانی کشور انتخاب می شوند.

گفتنی است، مسابقات ووشوی قهرمانی بانوان کشور و انتخابی تیم ملی جوانان در تهران و بزرگسالان بهمن امسال در قم برگزار می شود.

نظرسنجی

    به نظر شما علت اصلی کم شدن گرایش مردم به کتاب و کتابخوانی چیست ؟

    نتایج نظرسنجی

    Loading ... Loading ...
به روایت تصویر
چند رسانه ای
پیشخوان روزنامه ها