سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۱۱ بهمن , ۱۴۰۱ | ۰۰:۳۸:۱۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵ ،‌ ۰۱:۰۵
۰۵ دی ۱۳۹۴در ۸:۵۲ ق.ظ تعداد بازدید: 1,088 بازدید کد خبر:4837 ایمیل خبر ایمیل خبر چاپ خبر چاپ خبر

مقام آوری هنرمندان تبریز در جشنواره « وقف چشمه همیشه جاری»

0

آتا آنلاین: معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان آذربایجان شرقی از درخشش هنرمندان حوزه هنری استان در چهارمین جشنواره هنری « وقف چشمه همیشه جاری» خبر داد. به گزارش آتا، جواد کریم نژاد با بیان این خبر گفت: در این جشنواره که با هدف تبیین و ...

آتا آنلاین: معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان آذربایجان شرقی از درخشش هنرمندان حوزه هنری استان در چهارمین جشنواره هنری « وقف چشمه همیشه جاری» خبر داد.
به گزارش آتا، جواد کریم نژاد با بیان این خبر گفت: در این جشنواره که با هدف تبیین و ترویج فرهنگ وقف در جامعه و آشنایی آحاد مردم با آثار و برکات وقف برگزار شد، خانم ندا تنهایی مقدم و آقای فرهاد رحیم قراملکی توانستند به ترتیب مقام های سوم جشنواره و مقام برگزیده را از آن خود نمایند.
وی با بیان اینکه زبان هنر با توجه به تاثیرگذاری اش، اثرات مطلوبی در ترویج و ماندگاری فرهنگ وقف دارد، افزود: جشنواره فوق فرصتی برای تلفیق وقف و هنر دو زیبایی عالم بشریت را فراهم آورد تا مردم جامعه با لذت‌بردن از مفاهیم عمیق هنری با کارکردهای این سنت حسنه آشنا شوند.
کریم نژاد ادامه داد: اختتامیه چهارمین جشنواره هنری « وقف چشمه همیشه جاری» در اواخر آذرماه سال جاری در استان کردستان برگزار شد.
گفتنی است، آقایان سعید داوری و فرهاد رحیم قراملکی در جشنواره ۳۰ سال اقتدار موشکی رتبه های تقدیدری و برگزیده جشنواره فوق را از آن خود کرده بودند.

نظرسنجی

    به نظر شما علت اصلی کم شدن گرایش مردم به کتاب و کتابخوانی چیست ؟

    نتایج نظرسنجی

    Loading ... Loading ...
به روایت تصویر
چند رسانه ای
پیشخوان روزنامه ها