سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱ | ۲۳:۴۶:۱۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵ ،‌ ۰۱:۰۵
۲۱ آبان ۱۳۹۴در ۹:۳۹ ق.ظ تعداد بازدید: 996 بازدید کد خبر:4145 ایمیل خبر ایمیل خبر چاپ خبر چاپ خبر

نمایشگاه فناوری های نو فرصتی برای تعامل فن آوران این عرصه است

0

رئیس پژوهشکده رانش گرهای فضایی:

آتا آنلاین ،تبریز، رئیس پژوهشکده رانش گرهای فضایی گفت: برگزاری سومین نمایشگاه و جشنواره فناوری های نو و پیشرفته ربع رشیدی در تبریز فرصت مناسبی برای تعامل فناوران است.

 

به گزارش آتا به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی، محمد قهرمانی روز چهارشنبه افزود: با توجه به اهمیت ارزآوری تجاری سازی تکنولوژی های نوین در صنایع مختلف و تاثیرآن بر اقتصاد ملی هرکشور، دولت نیز با حمایت از شرکت­های دانش بنیان، نخبگان علمی و سرمایه های انسانی درصدد دستیابی به اهداف مشخص دراین حوزه است.
وی با تاکید براینکه شرکت های دانش بنیان با پایه علمی و دید فن آورانه تشکیل می شوند ، گفت: برگزاری چنین نمایشگاه هایی زمینه آشنایی فعالیت های مختلف این شرکت ها را با یکدیگر فراهم می سازد.
قهرمانی ادامه داد: این شرکت ها از یک سو با بازار محصول و مشتریان ارتباط پیدا می کنند و از سوی دیگر نیازمند دریافت حمایت های خاص متعلق به این بخش همانند فن بازارها هستند.
وی اظهارکرد: شناسایی بهتر طرح های کاربردی، جذب، ترغیب و پیگیری سرمایه گذارعرصه فناوری تا رسیدن به مرحله سرمایه گذاری، انجام فعالیت های مرتبط با ایجاد فرایند تجاری سازی طرح ها از ایده یابی تا ارائه محصول و در نهایت کمک به بازاریابی آنها و حمایت معنوی از طرح ها می تواند در دستور کار این نمایشگاه قرارگیرد.
رئیس پژوهشکده رانش گرهای فضایی گفت: این پژوهشکده در راستای تفاهم نامه همکاری با استانداری آذربایجان شرقی، اقدام به بسیج نیروهای خود برای تشکیل کارگروهی به منظور هماهنگی های مورد نیازکرده و دراین راستا با کمک به جذب فعالان پژوهشی، مخترعان و صاحبان طرح های نوین موفق به معرفی مزایای شرکت در نمایشگاه و جشنواره شده است.
سومین نمایشگاه و جشنواره فناوری های نو و پیشرفته ربع رشیدی تبریز۲۱ تا ۲۴آبان ماه در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می شود.

نظرسنجی

    به نظر شما علت اصلی کم شدن گرایش مردم به کتاب و کتابخوانی چیست ؟

    نتایج نظرسنجی

    Loading ... Loading ...
به روایت تصویر
چند رسانه ای
پیشخوان روزنامه ها