سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۱۱ بهمن , ۱۴۰۱ | ۰۰:۵۴:۴۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵ ،‌ ۰۱:۰۵
۲۰ دی ۱۳۹۴در ۹:۲۳ ق.ظ تعداد بازدید: 1,224 بازدید کد خبر:4869 ایمیل خبر ایمیل خبر چاپ خبر چاپ خبر

هنرمندان باید خلاق و نوآور باشند

0

برای اصلاح سبک زندگی و ایجاد نشاط اجتماعی

آتا آنلاین: رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی گفت: پرسنل و هنرمندان حوزه هنری استان باید در کارهای مرتبط با حوزه هنری خلاقیت نشان دهند. به گزارش آتا، حسن میلانی در جلسه شورای فرهنگی حوزه هنری این استان با بیان این مطلب افزود: خلاقیت به کار ...

آتا آنلاین: رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی گفت: پرسنل و هنرمندان حوزه هنری استان باید در کارهای مرتبط با حوزه هنری خلاقیت نشان دهند.
به گزارش آتا، حسن میلانی در جلسه شورای فرهنگی حوزه هنری این استان با بیان این مطلب افزود: خلاقیت به کار گیری توانایی های ذهنی برای ایجاد فکر و مفهوم جدید است.
وی ادامه داد: برای برون رفت از کارهای روزمره تنها خلاقیت کفایت نمی کند چرا که در ادامه خلاقیت باید نوآوری داشته باشیم و نو آوری است که خلاقیت را تکمیل می کند و وجود یکی مستلزم وجود دیگری است.
میلانی اضافه نمود: نوآوری قدرت اجرا و انجام فکر نو را می گویند همان که افکار را کاربردی و عملیاتی می کند.
وی به اعضای شورای فرهنگی حوزه هنری استان گفت: با توجه به نزدیک شدن به ماه های پایانی سال بایستی همکاران با خلاقیت تمام برای سال بعد برنامه ریزی نمایند و برنامه های سال آتی را با نوآوری توام سازند.
رئیس حوزه هنری استان در ادامه اظهار داشت: هنرمندان حوزه هنری بر اساس موازین و ارزش های اسلامی و انقلاب اسلامی به تولید اثر بپردازند و در راستای ایجاد نشاط اجتماعی و تبیین سبک زندگی ایرانی اسلامی گام بردارند.
میلانی خاطر نشان کرد: نشاط اجتماعی از ضروری‌ترین امور زیربنایی جامعه است که با طراحی مدل بومی آن، بسیاری از موانع و چالش‌ها خود به خود کنار خواهد رفت.
وی در پایان گفت: مهمترین دیدگاه هم حول محور چگونگی اصلاح سبک زندگی در ایران بر اساس الگوهای ایرانی – اسلامی متمرکز شده است.

نظرسنجی

    به نظر شما علت اصلی کم شدن گرایش مردم به کتاب و کتابخوانی چیست ؟

    نتایج نظرسنجی

    Loading ... Loading ...
به روایت تصویر
چند رسانه ای
پیشخوان روزنامه ها