سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱ | ۲۳:۰۲:۵۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵ ،‌ ۰۱:۰۵
۲۶ آبان ۱۳۹۴در ۸:۳۰ ق.ظ تعداد بازدید: 1,064 بازدید کد خبر:4376 ایمیل خبر ایمیل خبر چاپ خبر چاپ خبر

کتاب « روایت صبر» منتشر شد

0

توسط مریم جلیلی از اعضای کارگروه ادبیات پایداری حوزه هنری آذربایجان شرقی:

آتا آنلاین: رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی از انتشار کتاب روایت سبز توسط مریم جلیلی از اعضای کارگروه ادبیات پایداری حوزه هنری استان خبر داد. به گزارش آتا، حسن میلانی با اعلام این خبر گفت: خاطرات 8 تن از آزادگان استان در قالب کتاب روایت ...

آتا آنلاین: رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی از انتشار کتاب روایت سبز توسط مریم جلیلی از اعضای کارگروه ادبیات پایداری حوزه هنری استان خبر داد.
revayate sabar - Copyبه گزارش آتا، حسن میلانی با اعلام این خبر گفت: خاطرات ۸ تن از آزادگان استان در قالب کتاب روایت صبر توسط مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لشکر عاشورا در تیراژ ۲۰۰۰ به چاپ رسید.
وی ادامه داد: مریم جلیلی (نویسنده‌ی کتاب) در این اثر خاطرات دوران اسارت آزادگان غلام‌عسگر کریمیان، اسدالله زندیه، اسماعیل قلج‌خانی، جعفر توفیقی، رحیم جوادی‌کیا، جعفر پورشفیع، سیدجلال میرنورانی و علیرضا جابر صفار را آورده است.
میلانی اضافه نمود: یکی از آزادگانی که خاطرات‌اش در این کتاب آمده، غلام‌عسگر کریمیان می‌باشد. وی از پنجم اسفندماه ۱۳۶۲ تا بیست‌و‌هفتم مردادماه ۱۳۶۹ در اسارت دشمن بود.
وی خاطر نشان کرد: در بخشی از خاطرات می‌خوانیم؛ «همه‌ی صورتم خونی بود و تشخیص ناحیه‌ای که تیر خورده بود آسان نبود. با دست دهانم را نشان دادم و او دستش را به کمر من برد و وسایل امداد را برداشت و سریع مشغول بازکردن آن شد. به یاد وقتی افتادم که آن وسایل را در آخرین لحظات حرکت برای حمله یکی از برادران با اصرار به من داد. من قبول نمی‌کردم آن‌ها را بگیرم اما او اصرار داشت و می‌گفت: شاید در وقتش به دردت بخورد.»

نظرسنجی

    به نظر شما علت اصلی کم شدن گرایش مردم به کتاب و کتابخوانی چیست ؟

    نتایج نظرسنجی

    Loading ... Loading ...
به روایت تصویر
چند رسانه ای
پیشخوان روزنامه ها